aquamagic - absolute

Pro úklid domácnosti - kuchyň.

Kliknutím na obrázek budete přesměrováni do eshopu, kde si výrobek zakoupite.

ABSOLUTE - sada do kuchyně

ABSOLUTE - sada
do kuchyně

Sada Aquamagic ABSOLUTE obsahuje:
Kuchyňská utěrka - dokonale absorbuje vlhkost, má antiseptické vlastnosti a vysokou odolnost proti opotřebení.
Oboustranné utěrky na nádobí (3 ks) -  umožní Vám snadno a efektivně umýt nádobí a odstranit tak i ty nejsložitější nečistoty bez použití chemikálií, bez poškrábání povrchu.
Hadřík na sklo, porcelán a nerezovou ocel -Umožňuje efektivně vyleštit kuchyňské fasády, snadno a efektivně odstranit mastné skvrny a jiné nečistoty. 
Jemně žebrovaný hadřík - používá se k odstraňování různých druhů nečistot z jakýchkoli povrchů, včetně kovových a chromovaných.

ABSOLUTE mini - sada do kuchyně

ABSOLUTE mini - sada
do kuchyně

Sada Aquamagic ABSOLUTE MINI obsahuje:
Involver Sponge - k odstranění odolných skvrn (2 ks, zelené a žluté) - účinně odstraňuje odolné skvrny a sbírá prach.Reliéfní utěrka — univerzální -výborně pohlcuje vlhkost. Používá se pro odstraňování různých znečištění ze všech povrchů, včetně povrchů z kovu a chromu. Umožňuje rychle utřít nádobí do sucha. 

ABSOLUTE - hadřík na mytí nádobí 20x16 cm

ABSOLUTE - hadřík na mytí nádobí 20x16 cm

 Hadřík snadno a efektivně myje nádobí, aniž by na jejich povrchu zůstaly škrábance nebo skvrny. Jemný hadřík účinně a opatrně odstraňuje běžné znečištění a leští nádobí, zatímco tuhou stranu lze použít k odstranění vodního kamene a lepkavého tuku.

ABSOLUTE - Involver houba žlutá 15x7 cm

ABSOLUTE - Involver houba žlutá 15x7 cm

Vytvořena na základě zdokonalené nitě Involver, kde ultratenké dělené mikrovlákno mnohokrát omotává jádro z tuhého vlasu — «peelingu». Je lepší než tradiční mikrovlákno v mnoha ohledech. Jedinečná struktura vlasu a schopnost zvýšené absorpce vody umožňují velmi rychle a kvalitně čistit silně znečištěné povrchy a odstraňovat odolné skvrny ze všech látek. Důležité! Nepoužívejte na leštěné a lakované povrchy a povrchy z nerezové oceli.

ABSOLUTE - Utěrka samet 40x40 cm

ABSOLUTE - Utěrka samet
40x40 cm

Univerzální utěrka je měkká, velice odolná a savá. S její pomocí snadno očistíte všechny povrchy bez šmouh a vlákének. Je vhodná i na nádobí, které snadno vytře do sucha. Ideálně se však hodí i pro osušení ovoce a zeleniny.

ABSOLUTE - reliefní utěrka  30 x 30 cm

ABSOLUTE - reliefní utěrka  30 x 30 cm

Díky povrchu s reliéfní strukturou utěrka snadno čistí veškeré druhy povrchů, a to i povrchy z kovu a chromu. Snadno odstraňuje odolné mastné znečištění. Výborně absorbuje tekutinu. Nenechává šmouhy a vlákénka, je velmi komfortní a příjemná při použití.

ABSOLUTE - Kuchyňský ručník-utěrka 60x40cm

ABSOLUTE - Kuchyňský ručník-utěrka 60x40cm

S univerzálním ručníkem AQUAmagic Absolute můžete snadno a rychle čistit - skříně, sporák, digestoř, nezanechává  škrábance ani skvrny. Zvýšená savost ručníku vám umožní absorbovat velké množství vlhkosti jedním dotykem.

aquamagic - baby

Pro děti - jemně pečuje o pokožku po koupání.

Kliknutím na obrázek budete přesměrováni do eshopu, kde si výrobek zakoupite.

BABY - Sada péče o dítě

BABY - Sada péče o dítě

Bryndáček - pohodlný měkký náprsník ochrání oblečení vašeho dítěte před skvrnami a udrží drobky během jídla. Všechny skvrny se vsáknou do struktury tkaniny a membrána odolná proti vlhkosti mezi vrstvami zajistí ochranu před únikem. 
Ručník - jemný ručník rychle absorbuje extra vlhkost z obličeje a těla dítěte a zároveň je jemně masíruje. 
Houby na ústní hygienu a masáž dásní 2x -  zajistí účinnou péči o vaše dítě.  Jemně masírují jeho dásně.

BABY - Sada péče o dítě

BABY - Sada péče o dítě

Semišový hadřík je vhodný pro bezpečnou a šetrnou péči o obličej a tělo dítěte. Tkanina rychle absorbuje vlhkost a chrání pokožku před vyrážkami a odřením.
Hladkýhadřík - tento tenký hadřík je nepostradatelným pomocníkem při péči o hračky, chrastítka, atrapy, jídelní nádobí atd. Díky svým malým rozměrům pomůže udržovat vaše dětské doplňky dokonale čisté i venku.

BABY - Sada na koupání miminek

BABY - Sada na koupání miminek

Ekologicky šetrné produkty BABY z naší řady AQUAmagic. 
Dětský ručník s kapucí - měkký a jemný ručník.
Rukavice - jemná a pohodlná rukavic na mytí.

AQUAMAGIC - laguna

Ručníky na obličej a tělo.

Kliknutím na obrázek budete přesměrováni do eshopu, kde si výrobek zakoupite.

LAGUNA ručník na obličej 100x50 cm

LAGUNA ručník na obličej
100x50 cm

Zvýšené antibakteriální  vlastnosti — brání vzniku a růstu patogenních bakterií; schopnost intenzivně absorbovat vlhkost — oproti běžným ručníkům absorbují tekutiny až v sedminásobku své váhy; deodorizační a antibakteriální vlastnosti; rychle oschnou  — schnou několikrát rychleji než obyčejné  ručníky, což vám umožní brzy opakovaně používat výrobek; odolnost a trvanlivost.

LAGUNA - ručník 50x30 cm

LAGUNA - ručník
50x30 cm

Lehký, měkký a hedvábně jemný ručník výborně absorbuje vlhkost. Jemně  pečuje o pokožku, má masážní a liftingový účinek. Dlouho neztrácí svěžest. Rychle schne.

AQUAMAGIC - LAska

Péče o tělo.

Kliknutím na obrázek budete přesměrováni do eshopu, kde si výrobek zakoupite.

LÁSKA - Sada péče o pleť, obličej a tělo.

LÁSKA - Sada péče o pleť, obličej a tělo.

Sada LASKA Aquamagic obsahuje:
Osuška
Páska na vlasy
Odličovací houbička - pro účinné a šetrné čištění pleti.
Rukavice - hubka oboustranná
Hubka na zubní hygienu 2ks - čistí a leští zuby bez použití zubní pasty a umožňuje šetrnou masáž dásn
Rukavice

LÁSKA MINI - Sada péče o pleť, obličej a tělo.

LÁSKA MINI - Sada péče o pleť, obličej a tělo.

Sada LASKA mini Aquamagic obsahuje:
Odličovací houbička - unikátní struktura houbičky umožňuje důkladně a šetrně očistit pleť. Má antiseptický účinek., Rukavice - houbička oboustranná  - reliéfní povrch rukavice má vlastnosti peelingu: šetrně odstraní odumřelé buňky a stimuluje růst nových.
Rukavice - jemná rukavice se používá pro lehkou masáž obličeje, krku a dekoltu.

 

LASKA - rukavice

LASKA - rukavice

 Čištění obličeje, krku a dekoltu bez použití dalších kosmetických prostředků. Jemná textura rukavice šetrně čistí pokožku od nečistot, odstraňuje dokonce trvanlivý make-up a poskytuje lehký peelingový efekt. 

LASKA - odličovací rukavice

LASKA - odličovací rukavice

Šetrně odstraňuje zbytky make-upu a nečistot z pleti. Houbička má jedinečné absorpční vlastnosti. Použití technologie Silver zabraňuje vzniku a růstu patogenních bakterií díky obsahu nanočástic stříbra.

LASKA - houbička pro ústní hygienu 2 ks

LASKA - houbička pro ústní hygienu 2 ks

Čistí a leští zuby bez použití zubní pasty. Zároveň se používá pro jemnou masáž dásní. Každodenní použití je významným faktorem při prevenci zubních onemocnění. Houbička má jedinečné absorpční vlastnosti. Použití technologie Silver zabraňuje vzniku a růstu patogenních bakterií díky obsahu nanočástic stříbra.

LASKA - peelingová houbička

LASKA - peelingová houbička

Může být používána dvojím způsobem: pro účinné odstranění odumřelých buněk z pleti a tonizující mikromasáž obličeje. Pomáhá pleti dýchat a urychluje obnovení buněk. Stimuluje mikrocirkulaci pleti, zlepšuje pružnost pokožky, redukuje otoky. Díky obsahu nanočástic stříbra má antibakteriální účinek. Používá se bez kosmetických přípravků.

LASKA - sada SPA

LASKA - sada SPA

Sada SPA obsahuje:
Houba - ručník - jedinečná kombinace ultratenkého mikrovlákna a tuhého peeling-vlákna umožňuje dokonale očistit a vyhladit pokožku.
Rukavice-peeling - zajišťuje hluboké očištění pokožky. Optimální vazba tuhého peeling-vlákna pomáhá odstranit odumřelé buňky.

LASKA - osuška 80x 40 cm

LASKA - osuška
80x 40 cm

Měkká a jemná osuška výborně absorbuje vlhkost a zanechává pokožku úplně suchou. Mikrovlákno má antiseptický účinek, ale nedráždí ani velmi citlivou kůži. 

LASKA - oboustranná rukavice 15x12 cm

LASKA - oboustranná rukavice 15x12 cm

Je vyrobena ze dvou druhů materiálu: měkká strana je z ultratenkého děleného mikrovlákna AQUAmagic, tuhá strana je vyrobena ze speciálního peelingového vlákna.

AQUAMAGIC - luxe

Péče o Váš auromobil

Kliknutím na obrázek budete přesměrováni do eshopu, kde si výrobek zakoupite.

LUXE - sada pro péči o automobil

LUXE - sada pro péči o automobil

Utěrka univerzální - pomůže do sucha vytřít a vyleštit všechny části. Je nezbytná pro čištění interiéru vozidla - odstraní nečistoty z jakýchkoli povrchů. Výborně pohlcuje i prach.
Rukavice univerzální - díky abrazivním vlastnostem tuhé strany rukavice rychle odstraní silniční špínu a stopy hmyzu z předního skla, kapoty a reflektorů. Měkkou stranou je vhodné vytírat interiér auta (včetně čalounění sedadel a textilního stropu), čímž se odstraní prach, vlasy, nitky, drobky či nikotinové usazeniny.
Utěrka na skla a zrcadla - šetrně a účinně čistí skla, reflektory, světla, zrcadla. Při tom čištěné povrchy není nutno leštit do sucha.

LUXE - autoutěrka 70x55 cm

LUXE - autoutěrka
70x55 cm

Autoutěrka LUXE je vyrobena z unikátního materiálu na základě revolučního vlákna Twist. Toto vlákno je zvláštním spletením děleného ultratenkého mikrovlákna ve formě smyčky kroucené ve spirále. Díky tomuto spletení má látka schopnost nasávat a udržovat vlhkost, špínu a prach v objemu daleko větším, než je objem samotné látky. Prodloužený jehlovitý vlas snadno proniká i do obtížně přístupných míst a štěrbin. Utěrka se ideálně hodí pro mokrý i suchý úklid bez použití chemických prostředků.

LUXE - oboustranná utěrka pro automobil 40x30 cm

LUXE - oboustranná utěrka pro automobil 40x30 cm

Utěrka LUXE je univerzální, úsporný a ekologický pomocník pro péči o vašeho miláčka.  Zrcadla, skla, veškeré plastové, chromované, lakované a jiné povrchy uvnitř a zvenčí vašeho vozu budou zářit čistotou a vysokým leskem.

AQUAMAGIC - nega

Komplexní péče o pokožku.

Kliknutím na obrázek budete přesměrováni do eshopu, kde si výrobek zakoupite.

NEGA - Sada péče o tělo

NEGA - Sada péče o tělo

Sada AQUAmagic NEGA obsahuje:
Turban - pohodlný turban vysuší vaše vlasy jako fén během několika minut.
Kosmetický hadřík (2 ks) - jemně čistí pokožku, odstraňuje make-up a poskytuje lehký peelingový efekt.
Ručník - Měkký a jemný ručník dokonale absorbuje vlhkost a zanechává pokožku zcela suchou, má antiseptický účinek.
Rukavice - pohodlná rukavice na mytí těla jemně odlupuje horní vrstvu pokožky a stimuluje růst mladých buněk, masážní účinek

NEGA MINI - Sada péče o tělo 

NEGA MINI - Sada péče o tělo 

Mini sada AQUAmagic NEGA obsahuje:
Turban - pohodlný turban vysuší vaše vlasy jako fén během několika minut.
Kosmetický ubrousek - jemně čistí pokožku, odstraňuje make-up a poskytuje lehký peelingový efekt.

Rukavice - žínka NEGA

Rukavice - žínka NEGA
22x14 cm

Rukavice jemně čistí pokožku, odstraňuje mrtvou pokožku a stimuluje růst mladých buněk. Poskytuje jemnou masáž.

Kosmetický ubrousek

Kosmetický ubrousek
20x20 cm

Odstraňuje zbytky make-upu, tuk a mrtvé buňky. Má jedinečné absorpční vlastnosti. Použití technologie Silver zabraňuje vzniku a růstu patogenních bakterií díky nanočásticím stříbra.

AQUAMAGIC Ostatní

Ostatní doplňky pro péči o displeje, brýle, elektroniku .............

Kliknutím na obrázek budete přesměrováni do eshopu, kde si výrobek zakoupite.

SPLITTER - Houba do kuchyně 22x18 cm

SPLITTER - Houba do kuchyně 22x18 cm

Houba snadno odstraňuje odolné nečistoty z jakýchkoli povrchů, aniž by je poškodila. Je účinná na mytí nádobí, bez námahy jej očistí od zbytků připečených jídel. Je nezastupitelná při péči o varné desky, trouby, digestoře, mikrovlnné trouby, keramické povrchy. Pevnou stranu lze používat pro odstranění odolné špíny, zatímco měkká je vhodná pro leštění povrchů.

OPTICS - Utěrka na brýle 15x15 cm

OPTICS - Utěrka na brýle
15x15 cm

 Funkční doplněk, vyrobený z ultratenkého děleného mikrovlákna, které šetrně odstraňuje nečistoty a leští sklo bez škrábanců, vlákének a šmouh. Utěrka je vhodná jak pro dioptrické, tak pro sluneční brýle. Dívejte se na svět dokonale čistým sklem.

AQUAMAGIC LOOK - Ubrousek na brýle

AQUAMAGIC LOOK - Ubrousek na brýle
15x15 cm

Látka má antistatický účinek, zabraňuje usazování částic prachu a špíny, po očištění si sklo trvale udržuje dokonalou průhlednost. Ubrousek je vhodný pro všechny druhy brýlí.

SCREEN - Utěrka na tablety a monitory 20x15 cm

SCREEN - Utěrka na tablety a monitory 20x15 cm

Houba snadno odstraňuje odolné nečistoty z jakýchkoli povrchů, aniž by je poškodila. Je účinná na mytí nádobí, bez námahy jej očistí od zbytků připečených jídel. Je nezastupitelná při péči o varné desky, trouby, digestoře, mikrovlnné trouby, keramické povrchy. Pevnou stranu lze používat pro odstranění odolné špíny, zatímco měkká je vhodná pro leštění povrchů.

DEVICE - ubrousek na displeje elek. zařízení 20x20 cm

DEVICE - ubrousek na displeje 20x20 cm

Ubrousek z ultratenkého mikrovlákna AQUAmagic rychle a kvalitně odstraní jakékoli nečistoty z povrchu displeje: od prachu, špíny, mastných šmouh nebo otisků prstů nezůstane ani stopa. Ubrousek šetrně čistí sklo, nezanechává vlákénka, má antistatický účinek. Použití ubrousku zaručuje vašim zařízením dokonalý zevnějšek a kvalitní zobrazení v každé situaci. Ubrousek je vhodný pro všechny typy běžných či chytrých mobilů a čteček.

AQUAMAGIC - Sport

Pro aktivní sportovce.

Kliknutím na obrázek budete přesměrováni do eshopu, kde si výrobek zakoupite.

SPORT - Sada pro aktivní odpočinek

SPORT - Sada pro aktivní odpočinek

Sada Aquamamic SPORT OBSAHUJE:
Osuška na cvičení - 
výborně absorbuje vlhkost, má antiseptický účinek, nedráždí. 
Sportovní páska do vlasů -
upevní vlasy a absorbuje vhkost.
Rukavice-žínka - jemně masíruje pokožku.
Turban - rychle osuší vlasy bez fénu.
Osuška po sprchování

AQUAMAGIC - twist

Univerzální výrobky do domácnosti.

Kliknutím na obrázek budete přesměrováni do eshopu, kde si výrobek zakoupíte.

TWIST - Univerzální sada

TWIST - Univerzální sada

Utěrka Twist dvoustranná - snadno, rychle a účinně bojuje proti skvrnám, nečistotě a prachu.
Rukavice Twist - pro všechny typy úklidu.
Houba Twist trojvrstvá - je určena k odstranění nejrůznějších druhů nečistot z jakýchkoliv povrchů.
Utěrka peeling - umožňuje odstraňovat odolné a zaschlé nečistoty ze všech povrchů bez jejich poškození a bez zanechání šmouh.
Utěrka hladká (2ks) - pro jemné povrchy, ktreré vyžadují šetrnou péči, nebo které nelze navlhčit.  Snadno leští, dodává lesk a jas křišt'álovým, skleněným a porcelánovým výrobkům. Je nenahraditelná při péči o optiku, obrazovky chytrých telefonů a tabletů.

TWIST - Rukavice uni

TWIST - Rukavice uni
25x19 cm

Rukavice je vyrobena s použitím inovační nitě Twist, která tvořena metodou skaní ze štěpeného ultratenkého mikrovlákna v podobě vláken skroucených do spirály. Díky této textuře má rukavice schopnost absorbovat a udržovat vlhkost, nečistoty a prach v objemech značně přesahujících váhu samotného materiálu. Prodloužený zeštíhlený vlas umožňuje bezproblémově pronikat do těžko přístupných prohlubní a štěrbin. Na mokré i suché čištění.

AQUAMAGIC - ultra

Univerzální výrobky pro suché i mokré čištěmí. Vhodné na skleněné, chromové povrchy, displeje.

 Perfektně leští bižuterii a šperky.

Kliknutím na obrázek budete přesměrováni do eshopu, kde si výrobek zakoupíte.

UJUT - Sada pro péči o domácnost

UJUT - Sada pro péči o domácnost

Sada obsahuje: 
Utěrka froté — univerzální (2 ks) -používá se pro odstranění různých druhů nečistot z nejrůznějších povrchů, včetně kovových a chromových.
Rukavice — na všechny druhy úklidu, čištění prachu ze zařízení, domácích spotřebičů, leštěných povrchů.
Utěrka semišová — na jemné  povrchy,  pečuje o šperky, bižuterii, LCD displeje, listy květin.
Utěrka hladká — na sklo.

UJUT - Mini sada pro péči o domov

UJUT - Mini sada pro péči o domov

Sada obsahuje: 
Rukavice — pro všechny druhy úklidu -čištění prachu ze zařízení, domácích spotřebičů a leštěných povrchů.
Utěrka  semišová — na jemné povrchy, tam kde nelze vlhčit povrch, bižuzerie, šperky, LCD dispej a podobně.
Utěrka hladká — na sklo snadno leští, dodává lesk porcelánovým a skleněným výrobkům. K čištění televizních obrazovek, monitorů, mikrovlnek a podobně.

UJUT - Rukavice na všechny povrchy 

UJUT - Rukavice na všechny povrchy 
28 х 20 cm

Díky delšímu vlasu je tento výrobek nezastupitelný při čištění prachu ze zařízení, domácích spotřebičů či leštěných povrchů.

UJUT - utěrka na sklo 40x30 cm

UJUT - utěrka na sklo 40x30 cm

Utěrka umožňuje  rychle a kvalitně  umýt okna bez vytírání do sucha. Snadno leští, dodává třpyt a jas křišťálovým, skleněným a porcelánovým výrobkům. Používá se také na čištění televizních obrazovek, monitorů, mikrovlnných trub či optické techniky.

UJUT - univerzální utěrka  40x30 cm

UJUT - univerzální utěrka  40x30 cm

Utěrka se používá pro odstranění různých nečistot z jakýchkoliv povrchů, včetně kovových a chromových povrchů. Nezanechává šmouhy a nepouští nitky, rychle dodává povrchům  dokonalý vzhled.

UJUT - Delikátní utěrka 40x30 cm

UJUT - Delikátní utěrka 40x30 cm

Ideálně se hodí pro povrchy, které nelze zvlhčit. Současně s čištěním se povrch leští. Výborně pečuje o šperky a bižuterii, dodává lesk kamenům. Je nezbytná při péči o LCD displeje.

AQUMAGIC - UlTRA

Pro odolnou špínu.

Kliknutím na obrázek budete přesměrováni do eshopu, kde si výrobek zakoupíte.

ULTRA - One sada

ULTRA - One sada

Sada obsahuje: 
Rukavice Involver - 
je určena pro všechny druhy úklidu. 
Utěrka Involver dvoustranná - univerzální utěrka s froté stranou. Je nezbytná pro čištění a leštění všech povrchů: elektrických spotřebičů, lakovaných povrchů, stříbra, oceli, chromu, zrcadel, křišťálu a podobně.
Kotouč Involver (2 ks) - umožňuje odstranit velice odolnou špínu z nepřístupných míst, z nerovných, rýhovaných povrchů. Účinně odstraňuje odolné skvrny, tuk a zaschlou špínu.

ULTRA - Two sada

ULTRA - Two sada

Sada obsahuje:
Houba Involver trojvrstvá - 
určena pro čištění všech povrchů: odstraňuje odolné skvrny, zaschlé nečistoty a tuk. Obnovuje dokonalý vzhled, nepouští nitky a na ošetřený povrch se dlouho neusazuje prach.
Houba Involver LARGE - určena pro odstranění nečistot a skvrn z různých povrchů, které se obtížně čistí: látkové povrchy a koberce, gril, trouba, vypínače, parapety a podobně. Čistoty je dosaženo okamžitě — není nutné dlouho třít povrch.
Houba Involver MEDIUM -  jedná se o mimořádně účinný prostředek pro péči o automobil, kancelářskou techniku, domácí spotřebiče. Výborně absorbuje znečištění.

ULTRA - Rukavice Involver

ULTRA - Rukavice Involver
23x21 cm

Díky ergonomickému tvaru rukavice pohodlně a snadno drží na ruce. Rukavice zakrývá zápěstí a chrání ruku před kontaktem s nečistotami. Je ideální pro velký úklid a odstranění odolných a mastných nečistot. Není určena  na leštěné a lakované povrchy a povrchy z nerezové oceli. Mokré čištění.

ULTRA - Utěrka Involver  30x23 cm

ULTRA - Utěrka Involver 
30x23 cm

Tvrdá strana díky materiálu „Involver“ čistí povrchy od mimořádně odolných nečistot, zatímco měkká strana do své struktury absorbuje nečistoty a zbytky vlhkosti.

ULTRA - Houba Involver 

ULTRA - Houba Involver 
26,5 х 15,5 cm

Houba je vytvořena za pomoci inovativního vlákna „Involver“, ve kterém se ultratenké štěpené mikrovlákno opakovaně obtáčí kolem jádra tvořeného pevným peelingovým vlasem. Díky speciálnímu trojitému řezu, který umožňuje produkt snadno tvarovat dle potřeby, se houba pohodlně používá a umožňuje dosahovat při úklidu těch nejlepších výsledků. Je určena k odstranění veškerých nečistot, včetně odolných skvrn, zažrané špíny a mastnoty.

ULTRA - Kotouč Involver průměr 12 cm

ULTRA - Kotouč Involver
průměr 12 cm

Kotouč je určen k odstranění veškerých nečistot, včetně odolných skvrn, zažrané špíny a mastnoty. Houba je vytvořena za pomoci inovativního vlákna „Involver“, ve kterém se ultratenké štěpené mikrovlákno opakovaně obtáčí kolem jádra tvořeného pevným peelingovým vlasem.